O MNIE I O OFERCIE

Jesteś na mojej stronie internetowej lubiewino.com Nazywam się Ludwik Ryng. Znajdziesz tu wino klasy premium, czyli wino najwyższych lotów. Staram się z każdym dniem poszerzać wiedzę na temat wina. W zdobywaniu tej wiedzy pomagają mi podróże do regionów winiarskich i wizyty u winiarzy w różnych krajach Europy oraz studia najnowszej literatury naukowej w dziedzinie winiarstwa. Literatura ta jest niezmiernie bogata, choć prawie żadna w naszym języku. Książki, które kupuję   – przeważnie w języku angielskim – często tłumaczę na polski.

Sprzedaję wina, które bezpośrednio sprowadza do Polski firma Jakob Gerhardt. Są to wina klasy premium, niespotykane na naszym rynku. Moje wina, to naturalne i żywe wina, za którymi kryje się osobowość i doświadczenie winiarza, jego pasja, kultura a także miejsce pochodzenia ze wszystkimi niuansami klimatycznymi, geologicznymi i odciskiem pogody, jaka panowała w danym roku. Takie wina potrafią wyczarować dla Ciebie małe wakacje, przenieść Cię do świata pełnego słońca i wspaniałych odczuć dla wszystkich zmysłów. Takich win nie znajdziesz w sklepie!

Pominięcie pośredników w łańcuchu sprzedaży sprawia,  moje wina mają stosunkowo niską cenę i najlepszą relację ceny do jakości!

Wiedza naukowa pozwala mi rzetelnie ocenić jakość i walory każdego wina.  Zaufaj mi a dobiorę wino pasujące do Twoich ulubionych smaków oraz portfela. Nie musisz błądzić szukając wina dla siebie, wina dla gości, wina na każdą okazję. Pomogę Ci i będziesz zadowolony.

Strona ta została stworzona po to, byś w chwilach relaksu w pełni doświadczał zmysłowość i misterność wina. Wino bowiem potrafi ubarwić nasze krótkie przebywanie na Planecie Ziemi, tej małej drobince pod gwieździstym sklepieniem Wszechświata, dostarczając cudowne wrażenia, które sprawiają, że życie samo w sobie jest w pełni warte.

 

 

 

 

 

 

Jak dobrać wino do potraw?

Jak dobrać wino?

Blog

Co to jest wino

14.01.2020

Co to jest wino

Co to jest wino? „Wino jest to napój otrzymany przez naturalną fermentację soku winogronowego. O tem wiedzą wszyscy, nie zdając sobie sprawy nawet pobieżnie, z wyników i samego przebiegu owej fermentacyi.” W ten sposób wino zdefiniował właściciel Winotłoczni przy ulicy Miodowej 6 w Warszawie, Rufin Morozowicz, w swej...

czytaj więcej

Wino na prezent i nie tylko. Dobre rady

22.12.2019

Wino na prezent i nie tylko. Dobre rady

Wino na prezent - czemu nie. Ale jakie wino mam wybrać na prezent? Rozważmy problem, jaki często dręczy nas za każdy razem, kiedy zbliżają się święta, jubileusz, ślub, imieniny itp. Myślisz sobie wtedy - trzeba coś kupić by zamiast wyjść na prostaka wykorzystać okazję i zabłysnąć wyszukanym prezentem. Wino na prezent to...

czytaj więcejzobacz wszystkie wpisy


Zamów wino