O MNIE I O OFERCIE

Nazywam się Ludwik Ryng. Na mojej stronie znajdziesz wina klasy premium, czyli wina najwyższych lotów. Staram się z każdym dniem poszerzać wiedzę na temat wina. W zdobywaniu tej wiedzy pomagają mi podróże do regionów winiarskich i wizyty u winiarzy w różnych krajach Europy oraz studia najnowszej literatury naukowej w dziedzinie winiarstwa. Książki, które kupuję – przeważnie w języku angielskim – często tłumaczę na polski.

Sprzedaję wina, które bezpośrednio sprowadza do Polski firma Jakob Gerhardt. Są to starannie wybierane wina klasy premium, wyjątkowe na naszym rynku. Moje wina są naturalne i żywe. Kryje się w nich osobowość i doświadczenie winiarza, Jego pasja, kultura i tradycja rodzinna. Ważne jest też znakomite położenie winnicy, klimat i geologia oraz wpływ pogody, jaka panowała w roku zbioru winogron. Takie wina potrafią wyczarować dla Ciebie szczęśliwe chwile, przenieść Cię do świata pełnego słońca i zapewnić rozkoszne doznania wszystkim zmysłom. Takich win nie znajdziesz w sklepie!

Pominięcie pośredników w łańcuchu sprzedaży sprawia, że za moje wina płacisz z korzyścią dla Twojego budżetu. Moje wina mają najlepszą relację ceny do jakości!

Wiedza naukowa pozwala mi rzetelnie ocenić jakość i walory każdego wina.  Zaufaj mi a dobiorę wino pasujące do Twoich ulubionych smaków oraz portfela. Nie musisz błądzić szukając wina dla siebie, wina dla gości, wina na każdą okazję. Pomogę Ci i będziesz zadowolony.

Strona ta została stworzona po to, byś w chwilach relaksu w pełni doświadczał zmysłowość i misterność wina. Wino bowiem potrafi ubarwić nasze krótkie przebywanie na Planecie Ziemi, tej małej drobince pod gwieździstym sklepieniem Wszechświata, dostarczając cudowne wrażenia, które sprawiają, że życie samo w sobie jest radosne i w pełni warte każdego dnia.

 

 

 

 

 

 

Jak dobrać wino do potraw?

Jak dobrać wino?

Blog

Jakie wybrać wino na prezent świąteczny?

13.11.2021

Jakie wybrać wino na prezent świąteczny?

JAKIE WYBRAĆ WINO NA PREZENT ŚWIĄTECZNY? Jakie wybrać wino na prezent świąteczny? Wino na prezent świąteczny to bez wątpienia elegancki i niebanalny wybór. Jeśli trafiłaś/eś na naszą stronę to mamy do zaproponowania naprawdę ekskluzywną ofertę win najwyższej klasy po bardzo atrakcyjnych cenach. Nie dysponujemy, jak inne...

czytaj więcej

Skąd się bierze kolor wina?

10.08.2021

Skąd się bierze kolor wina?

Skąd się bierze kolor wina ? Zaskakujące, ale prawdziwe! Każdy z nas pewnie wie, że wino powstaje z  soku winogronowego. Sok ten zawarty jest w  gronach, kulistych owocach wielkości podobnej do wiśni. Jeśli wyciśniemy sok z wiśni, będzie miał kolor czerwony. Kolor soku wyciśniętego z czerwonej truskawki, też będzie czerwony....

czytaj więcejzobacz wszystkie wpisy


0