Clicky

Moje wina

Znajdź wino według własnych preferencji:

Wina brakuje w bieżącej ofercie. Czekamy na nową dostawę.
Toro Incrédulo Reserva 2011

118,00 zł

Toro Incrédulo Reserva 2011

Czerwone wytrawne Toro Incrédulo Reserva 2011

prod_id: 041201

Co wyróżnia to wino?

Toro Incrédulo Reserva 2011 - z unikalnych winorośli Vitis Vinifera, które oparły się pladze filoksery. Ponadto, liczba butelek produkowanych rocznie jest bardzo mała. Co więcej: to ekskluzywne wino, kategorii "FAMILA SELECTION".

Terroir

Winnica piaszczysta, ponad 100-letnia, która oparła się pladze filoksery. Posadzona w systemie Pie Franco, czyli prosto na ziemi.

Polecamy do

Idealne z potrawami, w których dominują intensywne smaki i aromaty, takimi jak dziczyzna, czerwone wędliny, pieczenie, dania z ryżu, grzyby, sery peklowane i galicyjska ośmiornica.

Bukiet

Eleganckie i intensywne aromaty czerwonych owoców z tłem przypraw i prażonych nut niesionych przez idealnie wkomponowany dąb francuski.

Kolor

Ciemnoczerwonej wiśni, czysty, intensywny.

Smak

Zwarty, świeży i owocowy, z nutą grzanki z masłem, wypełnia podniebienie. Eleganckie i długie we wrażeniach retro-nosowych, typowy finisz akcentujący harmonię owoców,

Winogrono

Tinta del Toro 100% (regionalna nazwa szczepu Tempranillo) z wybrany parceli, selekcjonowanych później w winnicy. Zbiór ręczny do skrzynek o masie 15 kg. Winogrona bezpośrednio po zbiorze spędzają około 24 godzin w chłodni w temperaturze 10°C.

Leżakowanie

Do 25 lat w chłodnej, ciemnej piwnicy, w pozycji leżącej.

Temperatura serwowania

14-17 °C. Co najmniej 30 minut przed nalaniem do kieliszka zdekantuj.

Pojemność butelki

750 ml

Zawartość alkoholu

14,5%Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej obszernej oferty win premium. Poza sprzedażą wina, które cechują się najwyższą jakością oraz stosunkiem ceny do jakości, oferujemy również w pełni profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Nasza doświadczona kadra z pewnością pomoże w wyborze najbardziej odpowiednich produktów czy też świadomej konsumpcji wina.

Staramy się z każdym dniem poszerzać wiedzę na temat wina. W zdobywaniu tej wiedzy pomagają nam podróże do regionów winiarskich i wizyty u winiarzy w różnych krajach Europy oraz studia najnowszej literatury naukowej w dziedzinie winiarstwa. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą na naszym blogu:

https://lubiewino.com/kategoria/wiedza/

Zachęcamy również do śledzenia aktualności na naszych mediach społecznościowych:

Facebook: https://www.facebook.com/lubiewinocom/

Instagram: @lubiewinocom

Komentarze i pytania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


0