Wyjątkowo udany rocznik 2020 !!! 2020 Auslese Nierstener Paterberg jest wybornym słodkim winem czerwonym. Ponadto jest winem ekskluzywnym na polskim rynku, nigdzie indziej nie znajdziesz tego wina.
Winnica Peterberg w Niersten
Kaczki z rusztu nadziewanej jabłkami (najlepiej Antonówką, Szarą Renetą). Znakomicie pasuje też do tarty serów pleśniowych lub wyrobów cukierniczych.
Ciemnoczerwony z niebieskimi przebłyskami przy krawędzi kieliszka.
Intensywna słodycz dojrzałych czarnych jagód, syropu z czarnego bzu z orzeźwiającą kwasowością czarnej porzeczki na podniebieniu i długim, powoli gasnącym posmakiem miodu spadziowego.
Schwarzriesling 100% uprawiany w Burgundii, jako Pinot Meunier. Selekcja zbieranych ręcznie kiści w znakomitym roczniku 2020.
15 lat, jeśli wino jest przechowywane z dala od światła w odpowiedniej piwnicy w stałej temperaturze 10-14 ° C (nagłe zmiany temperatury mogą pogorszyć jakość wina), przy wilgotności 60-70% oraz w pozycji poziomej, tak, aby ulaż nie wysuszał nakrętki.
17 -19 °C, wskazana dekantacja od 45 do 60 minut przed degustacją.
750 ml. Butelka alzacka z ciemnego szkła zamknięta poręczną, czarną nakrętką.
10 %
Schwarzriesling 2020 Auslese Nierstener Paterberg to wyborne wino czerwone słodkie.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej ekskluzywnej oferty win rzemieślniczych. Poza Schwarzriesling 2020 Auslese Nierstener Paterberg oferujemy szereg innych win z wyjątkowych terroir, z których każde cechuje się piętnem miejsca pochodzenia oraz bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Oferujemy również w pełni profesjonalne doradztwo w zakresie doceniania win najwyższej jakości. Nasza doświadczona kadra z pewnością pomoże w wyborze najbardziej odpowiednich win na każdą okazję. Pomoże Ci to świadomie delektować się tymi wina. Ponadto nasze wina zawierają wysokie stężenia aktywnych substancji, które wykazują naukowo potwierdzone właściwości zdrowotne.
Staramy się z każdym dniem poszerzać wiedzę na temat win z najwyższej półki. W zdobywaniu tej wiedzy pomagają nam podróże do regionów renomowanych winiarskich i wizyty u winiarzy w różnych krajach Europy oraz studia najnowszej literatury naukowej w dziedzinie winiarstwa. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą na blogu strony www.lubiewino:
https://lubiewino.com/kategoria/wiedza/
Zachęcamy ponadto do śledzenia aktualności na nowych postach w naszych mediach społecznościowych:
Facebook: https://www.facebook.com/lubiewinocom/
Instagram: @lubiewinocom
Komentarze i pytania