Clicky

Moje wina

Znajdź wino według własnych preferencji:

Wina brakuje w bieżącej ofercie. Czekamy na nową dostawę.
Pinot Grigio Santome DOC 2021 IGT Delle Venezie

82,00 zł

Pinot Grigio Santome DOC 2021 IGT Delle Venezie

Białe wytrawne

prod_id: 7150

Co wyróżnia to wino?

Pinot Grigio Santome 2021 Delle Venezie DOC - owoce wyrosłe na glebach bogatych w glinę i minerały dolomitowe, co pozwala uzyskać przyjemną strukturę wyrażającą weneckie terroir.

Terroir

Należąca do rodziny Spinazze pojedyncza winnica Carboncine - 4 hektary w pobliżu wsi Roncade, w apelacji DOC Delle Venezie.

Polecamy do

Risotto z ryba na parze, zupy rybnej, owoców morza oraz grillowanej mątwy. Ponadto polecane do kuchni wegańskiej.

Bukiet

Bogaty w egzotyczne nuty zapachowe owoców ananasa i mango oraz pulpy papai. Co więcej, w tle kwiaty pomarańczy i owoce cytrusowe.

Kolor

Wysycony żółtej słomki.

Smak

Elegancki, ciepły, miękki smak dojrzałych brzoskwiń i moreli. Ponasto smak: bogaty i rześki, z doskonałą strukturą i zrównoważoną kwasowością.

Winogrono

Pinot Grigio 100%

Leżakowanie

Do 5 lat

Temperatura serwowania

17 °C

Pojemność butelki

750 ml

Zawartość alkoholu

13 %Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej obszernej oferty win premium. Poza sprzedażą wina, które cechują się najwyższą jakością oraz bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości, oferujemy również w pełni profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Nasza doświadczona kadra z pewnością pomoże w wyborze najbardziej odpowiednich produktów czy też świadomej konsumpcji wina. Ponadto wina dostępne w ofercie zawierają wysokie stężenia aktywnych substancji, które wykazują naukowo potwierdzone właściwości zdrowotne.

Staramy się z każdym dniem poszerzać wiedzę na temat wina. W zdobywaniu tej wiedzy pomagają nam podróże do regionów winiarskich i wizyty u winiarzy w różnych krajach Europy oraz studia najnowszej literatury naukowej w dziedzinie winiarstwa. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą na naszym blogu:

https://lubiewino.com/kategoria/wiedza/

Zachęcamy również do śledzenia aktualności na naszych mediach społecznościowych:

Facebook: https://www.facebook.com/lubiewinocom/

Instagram: @lubiewinocom

Komentarze i pytania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


0