Clicky

Moje wina

Znajdź wino według własnych preferencji:

Wina brakuje w bieżącej ofercie. Czekamy na nową dostawę.
Obrador 2015 Artisian Wine Cellers Melis Priorat

177,00 zł

Obrador 2015 Artisian Wine Cellers Melis Priorat

Czerwone wytrawne Obrador 2015 Artisian Wine Cellers Melis Priorat

prod_id: 7099

Co wyróżnia to wino?

Obrador 2015 Artisian Wine Cellers Melis Priorat to wino w nowoczesnym i młodzieńczym stylu, z miękką maceracją i niewielką ekstrakcją. Ponadto to wino z zachowaniem owocowego i świeżego charakteru.

Terroir

Winnica MELIS o powierzchni 7,5 ha położona jest na parceli, „The Solana”. Jak nazwa wskazuje, jest "wystawiona na słońce” z orientacją południowo-zachodnią. Znajduje się na zboczu góry o stromiźnie 30%, na wysokości od 250 do 400 metrów.

Polecamy do

Młodych mięs czerwonych i tatara z cielęciny oraz gęsiny z rusztu i pieczonej kaczki. Ponadto polecany do nóżek w galarecie i gołąbków w sosie z maślaczków.

Bukiet

Jagód i świeżo zerwanych z nutami ściółki, w tle płatki róży i imbir.

Kolor

Wiśniowy

Smak

Elegancko łączy miękkość francuskiego dębu z nutami mineralnymi i metalicznymi, świeżością oraz intensywnymi owocami leśnymi i wiśniami, typowymi dla najlepszych terroirs PRIORAT.

Winogrono

Garnacha, Cariniena, Syrah, Cabernet Souvignon. Zbiór ręczny, wstępna selekcja w winnicach, następnie kiście selekcjonowano ręcznie w winiarni, delikatnie usuwając resztki zielonych szypułek.

Leżakowanie

Do 15 lat w ciemnej piwnicy o umiarkowanej wilgotności, w pozycji leżącej.

Temperatura serwowania

17 -19 C

Pojemność butelki

750 ml

Zawartość alkoholu

15,5%Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej obszernej oferty win premium. Poza sprzedażą wina, które cechują się najwyższą jakością oraz stosunkiem ceny do jakości, oferujemy również w pełni profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Nasza doświadczona kadra z pewnością pomoże w wyborze najbardziej odpowiednich produktów czy też świadomej konsumpcji wina.

Staramy się z każdym dniem poszerzać wiedzę na temat wina. W zdobywaniu tej wiedzy pomagają nam podróże do regionów winiarskich i wizyty u winiarzy w różnych krajach Europy oraz studia najnowszej literatury naukowej w dziedzinie winiarstwa. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą na naszym blogu:

https://lubiewino.com/kategoria/wiedza/

Zachęcamy również do śledzenia aktualności na naszych mediach społecznościowych:

Facebook: https://www.facebook.com/lubiewinocom/

Instagram: @lubiewinocom

Komentarze i pytania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


0