Clicky

Moje wina

Znajdź wino według własnych preferencji:

Wina brakuje w bieżącej ofercie. Czekamy na nową dostawę.
Muscat Finca Valonga Clara Luna 2021

66,00 zł

Muscat Finca Valonga Clara Luna 2021

Białe wytrawne

prod_id: 1038

Winogrono

Muscat 100%

Leżakowanie

2 do 5 lat w chłodnej, przewiewnej piwnicy o umiarkowanej wilgotności, w pozycji leżącej. Jednak nie zwlekaj z otwarciem. Im młodsze, tym bardziej rześkie i owocowe.

Temperatura serwowania

9 -12 °C

Pojemność butelki

750 mi. Elegancka butelka burgundzka z jasnooliwkowego szkła

Zawartość alkoholu

13,5 %Muscat Finca Valonga Clara Luna 2021, białe wino wytrawne klasy Premium. Muscat Finca Valonga Clara Luna 2021, zachwyca silnym, aromatycznym bukietem dojrzałych fig i leśnej jagody.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej ekskluzywnej oferty win rzemieślniczych. Oferujemy bogatą paletę win czerwonych, białych, różowych i musujących. Każde z tych win cechuje się najwyższą jakością> Dzięki znakomitym terroir, naznaczone są piętnem miejsca położenia winnicy. Dzięki pominięciu pośredników zapewniamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Zapewniamy również w pełni profesjonalne doradztwo w zakresie doceniania win najwyższej jakości. Nasza doświadczona kadra z pewnością pomoże w wyborze najbardziej odpowiednich win na każdą okazję oraz świadomego delektowania się tymi winami. Ponadto nasze wina dzięki temu, że są żywe zawierają wysokie stężenia aktywnych substancji, które wykazują naukowo potwierdzone właściwości zdrowotne.

Staramy się z każdym dniem poszerzać wiedzę na temat win z najwyższej półki. W zdobywaniu tej wiedzy pomagają nam podróże do utrwalonych tradycją regionów winiarskich i wizyty u renomowanych winiarzy w różnych krajach Europy. Prowadzimy studia najnowszej literatury naukowej w dziedzinie winiarstwa. Chętnie dzielimy się zdobytą wiedzą na naszym blogu:

https://lubiewino.com/kategoria/wiedza/

Zachęcamy ponadto do śledzenia aktualności na nowych postach w naszych mediach społecznościowych:

Facebook: https://www.facebook.com/lubiewinocom/

Instagram: https://www.instagram.com/lubiewinocom/

LinkedIn:https: https://www.linkedin.com/company/13058094/admin/

Komentarze i pytania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


0