Clicky

Moje wina

Znajdź wino według własnych preferencji:

Wina brakuje w bieżącej ofercie. Czekamy na nową dostawę.
L’ÀNIMA DE L’AVI ARRUFÍ 2022 Celler Piñol Estate

164,00 zł

L’ÀNIMA DE L’AVI ARRUFÍ 2022 Celler Piñol Estate

Wino białe

prod_id: 5201

Co wyróżnia to wino?

L’ÀNIMA DE L’AVI ARRUFÍ 2022 Celler Piñol Estate to wino nowych horyzontów winiarstwa., Doskonała jakość wina L'Avi Arrufí, wyraża się maksymalną ekspresją terroir starych winorośli.

Terroir

Terra Alta, stara winnica, gleba gliniasto-wapienna. Ponadto jest uboga w materię organiczną umożliwiając czystą jakość prekursorów smaków i aromatów.

Polecamy do

Idealny do risotto i paelli oraz wędlin wysokiej jakości. Ponadto polecamy do dużych ryb, takich jak łosoś, tuńczyk i białego mięsa.

Bukiet

Elegancja oraz gładkość i świeżość w najczystszej postaci. Co więcej to bomba dojrzałych białych owoców, brzoskwini, moreli i nut korzennych o doskonałej równowadze smaków.

Kolor

Jasny złoto-żółty ze świetlistym lustrem.

Smak

Bardzo mineralny, z długim i szerokim posmakiem.

Winogrono

100% Garnacha Blanca, dojrzewająca przez 7 miesięcy w jajowatym zbiorniku. Celler Piñol to tradycyjna, rodzinna winnica położona w Batea. Ta winiarnia jest dobrze znana w DO Terra Alta z wysokiej jakości i pełnego asortymentu win, które produkuje.

Leżakowanie

Dojrzewa przez 7 miesięcy w jajowatym zbiorniku.

Temperatura serwowania

8-10º C

Pojemność butelki

750 ml

Zawartość alkoholu

14,5%Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej obszernej oferty win premium. Poza sprzedażą wina, które cechują się najwyższą jakością oraz stosunkiem ceny do jakości, oferujemy również w pełni profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Nasza doświadczona kadra z pewnością pomoże w wyborze najbardziej odpowiednich produktów czy też świadomej konsumpcji wina.

Staramy się z każdym dniem poszerzać wiedzę na temat wina. W zdobywaniu tej wiedzy pomagają nam podróże do regionów winiarskich i wizyty u winiarzy w różnych krajach Europy oraz studia najnowszej literatury naukowej w dziedzinie winiarstwa. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą na naszym blogu:

https://lubiewino.com/kategoria/wiedza/

Zachęcamy również do śledzenia aktualności na naszych mediach społecznościowych:

Facebook: https://www.facebook.com/lubiewinocom/

Instagram: @lubiewinocom

Komentarze i pytania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


0