Clicky

Moje wina

Znajdź wino według własnych preferencji:

El Burro Green Label 2021 Celler Pinol

64,00 zł

El Burro Green Label 2021 Celler Pinol

Czerwone półwytrawne

prod_id: 5055

Co wyróżnia to wino?

El Burro Green Label 2021 Celler Pinol - kataloński Zielony Osiołek wyrabiany jest wyłącznie dla mojej firmy z winogron organicznych. Ponadto, urzeka bogatymi aromatami i niebiańskim smakiem.

Terroir

Winnica rodziny Pinol w Batei w Katalonii. Gleba gliniasto-kredowa, co więcej, uboga w związki organiczne.

Polecamy do

Typowej kuchni polskiej: bigosów, grillowanej kiełbasy i karczku. Ponadto polecane do fasolki po bretońsku oraz kanapki z boczkiem.

Bukiet

Kandyzowanych owoców tropikalnych z nutami kawy i czekolady oraz niuansem mięty.

Kolor

Ciemny rubin z fioletowymi refleksami.

Smak

Wiśni i śliwek w syropie ze zintegrowanym akcentem wanilii i subtelnego dymu. Co więcej, w końcówce znikający ślad pomarańczowej skórki.

Winogrono

Winorośle 20-letnie, ręczny zbiór winogron: Garnacha Negra 60%, Carinena 15%, Syrah 15%, Merlot 10%. Tradycyjna winifikacja w stalowej kadzi i leżakowanie w 200-litrowej beczce francuskiej przez 4 miesiące.

Leżakowanie

Do 5 lat

Temperatura serwowania

19 °C

Pojemność butelki

750 ml

Zawartość alkoholu

14%El Burro Green Label 2021 popularnie zwany Zielonym Osiołkiem pochodzi z Celler Pinol. Czerwone Półsłodkie wino, klasy Premium. Ekologiczne, znakomita relacja ceny do jakości.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej obszernej oferty win premium. Poza sprzedażą wina, które cechują się najwyższą jakością oraz bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości, oferujemy również w pełni profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Nasza doświadczona kadra z pewnością pomoże w wyborze najbardziej odpowiednich produktów czy też świadomej konsumpcji wina. Ponadto wina dostępne w ofercie zawierają wysokie stężenia aktywnych substancji, które wykazują naukowo potwierdzone właściwości zdrowotne.

Staramy się z każdym dniem poszerzać wiedzę na temat wina. W zdobywaniu tej wiedzy pomagają nam podróże do regionów winiarskich i wizyty u winiarzy w różnych krajach Europy oraz studia najnowszej literatury naukowej w dziedzinie winiarstwa. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą na naszym blogu:

https://lubiewino.com/kategoria/wiedza/

Zachęcamy również do śledzenia aktualności na naszych mediach społecznościowych:

Facebook: https://www.facebook.com/lubiewinocom/

Instagram: @lubiewinocom

Komentarze i pytania

Jeden komentarz dla El Burro Green Label 2021 Celler Pinol

  1. Wojtek pisze:

    Świetne wino????
    Gerhardus 2015 Red Lebel – Celler Pinol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


0