Clicky

Moje wina

Znajdź wino według własnych preferencji:

Cayetana Sweet Caroline

70,00 zł

Cayetana Sweet Caroline

Białe półsłodkie

prod_id: 1101

Co wyróżnia to wino?

Cayetana Sweet Caroline jest intrygującym białym winem półsłodkim. Szczep Cayetana Blanca, niezwykle rzadko spotykany, zadowoli najbardziej wybrednych poszukiwaczy oryginalnych smaków.

Terroir

Hiszpania, region winiarski Extremadura.

Polecamy do

Doskonały partner ryb na parze z ryżem i jarzynami, sushi, sashimi i białych mięs duszonych w sosie śmietanowym

Bukiet

Jabłek, gruszek i ananasa z akcentem skórki cytryny i kwiatów akacji

Kolor

Słomkowy, świetlisty z żółtymi refleksami

Smak

Elegancki, ciepły, miękki smak dojrzałych brzoskwiń i moreli, bogaty i rześki, z doskonałą strukturą i zrównoważoną kwasowością. Miękkie owoce na podniebieniu są źródłem wyjątkowej rozkoszy połączonych zmysłów smaku i dotyku.

Winogrono

Cayetana Blanca 100%

Leżakowanie

5 lat w chłodnej piwnicy o umiarkowanej wilgotności, w pozycji leżącej. Jednak im szybciej otworzysz, tym lepsze wrażenia świeżości. Wino to lubi być, pite, gdy jest młode.

Temperatura serwowania

9 -12 °C bez konieczności dekantowania.

Pojemność butelki

750 ml. Elegancka butelka bordoska z jasnobrązowego szkła.

Zawartość alkoholu

10 %Cayetana Sweet Caroline jest białym winem półsłodkim klasy Premium. Wyjątkowość stanowi szczep Cayetana, niezwykle rzadko spotykany, zupełnie niedostępny w sprzedaży tradycyjnej. Ponadto wino jest ekskluzywne na polskim rynku, nigdzie indziej nie znajdziesz tego wina.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wykwintnej oferty win premium. Poza sprzedażą win, które  cechują się najwyższą jakością oraz bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości, oferujemy również w pełni profesjonalne doradztwo w trafnym wyborze w zależności od okoliczności i preferencji smakowych. Nasza doświadczona kadra z pewnością pomoże w wyborze najbardziej odpowiednich produktów czy też świadomej konsumpcji wina. Ponadto nasze wina zawierają wysokie stężenia aktywnych substancji, które wykazują naukowo potwierdzone właściwości zdrowotne.

Staramy się z każdym dniem poszerzać wiedzę na temat wina. W zdobywaniu tej wiedzy pomagają nam podróże do regionów winiarskich i wizyty u winiarzy w różnych krajach Europy. Pogłębiamy studia najnowszej literatury naukowej w dziedzinie winiarstwa. Chętnie dzielimy się bogatą wiedzą, poradami i ciekawostkami na naszym blogu:

https://lubiewino.com/kategoria/wiedza/

Zachęcamy do śledzenia aktualności na naszych mediach społecznościowych:

Facebook: https://www.facebook.com/lubiewinocom/

Instagram: @lubiewinocom

Komentarze i pytania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


0