Clicky

Moje wina

Znajdź wino według własnych preferencji:

Wina brakuje w bieżącej ofercie. Czekamy na nową dostawę.
Casa La Rad La Rioja DOC 2018

199,00 zł

Casa La Rad La Rioja DOC 2018

Czerwone wytrawne

prod_id: 5052

Co wyróżnia to wino?

Casa La Rad D.O.C 2018 - wino czerwone wytrawne. Ponadto, znakomita proporcja jakości do ceny. Prawdziwy hiszpański rarytas.

Terroir

DOC Rioja leżący nad rzeką Ebro, w północno-środkowej Hiszpanii region o długiej tradycji uprawy, jako pierwszy uzyskał najwyższy status hiszpańskiej kwalifikacji – Do Calificada.

Polecamy do

Polecane do gulaszu oraz dziczyzny. Ponadto polecane do serów.

Bukiet

Złożone aromaty czarnych wiśni i porzeczek z nutą czarnego pieprzu, ziaren kawy, gałki muszkatołowej, indyjskich przypraw i nut wanilii.

Kolor

Czerwony ciemnokrwisty.

Smak

Głęboki, skoncentrowany i dobrze zbalansowany. Co więcej, z wyrafinowanymi taninami, jednocześnie niezwykle delikatny i świeży.

Winogrono

Tempranillo 40%, Garnacha 40%, Graciano 10%, Maturana Tinta 10%,

Leżakowanie

Potencjał starzenia: do 20 lat.

Temperatura serwowania

16 -18 °C

Pojemność butelki

750 ml

Zawartość alkoholu

14,5%



Casa La Rad D.O.C 2018 – wino czerwone wytrawne. Znakomita proporcja jakości do ceny. Prawdziwy hiszpański rarytas. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej obszernej oferty win premium. Poza sprzedażą wina, które  cechują się najwyższą jakością oraz bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości, oferujemy również w pełni profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Nasza doświadczona kadra z pewnością pomoże w wyborze najbardziej odpowiednich produktów czy też świadomej konsumpcji wina. Ponadto nasze wina zawierają wysokie stężenia aktywnych substancji, które wykazują naukowo potwierdzone właściwości zdrowotne.

Staramy się z każdym dniem poszerzać wiedzę na temat wina. W zdobywaniu tej wiedzy pomagają nam podróże do regionów winiarskich i wizyty u winiarzy w różnych krajach Europy oraz studia najnowszej literatury naukowej w dziedzinie winiarstwa. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą na naszym blogu:

https://lubiewino.com/kategoria/wiedza/

Zachęcamy również do śledzenia aktualności na naszych mediach społecznościowych:

Facebook: https://www.facebook.com/lubiewinocom/

Instagram: @lubiewinocom

Komentarze i pytania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


0