Clicky

Jakie wybrać wino na prezent świąteczny?JAKIE WYBRAĆ WINO NA PREZENT ŚWIĄTECZNY?

Jakie wybrać wino na prezent świąteczny? Wino na prezent świąteczny to bez wątpienia elegancki i niebanalny wybór. Jeśli trafiłaś/eś na naszą stronę to mamy do zaproponowania naprawdę ekskluzywną ofertę win najwyższej klasy po bardzo atrakcyjnych cenach.

Nie dysponujemy, jak inne wielkie firmy ogromnym budżetem na reklamę i przebicie się na pierwsze miejsca w wyszukiwarce internetowej. Mamy za to wina sprowadzane prosto od małych winiarzy, którzy od pokoleń nie zajmują się niczym innym, tylko uprawą winorośli oraz wytwarzaniem win z miłością i pasją nie na ilość, ale na jakość. Robią wina, z których są dumni, wina doceniane przez koneserów, którzy szukają wyjątkowych propozycji. Masz więc zapewniony efekt najwyższej jakości.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Nasze wina są ekskluzywne, ponieważ sprowadzamy je bezpośrednio i w niewielkich ilościach. Nigdzie indziej nie znajdziesz tych win. Masz więc zapewniony efekt wyjątkowości.

Dzięki temu, że wina sprowadzamy bezpośrednio od producenta unikamy dodatkowych marży importera, hurtownika i detalisty. Masz więc zapewniony najlepszy stosunek ceny do jakości.

Pamiętaj też, że dobrej jakości wino, jest żywym produktem spożywczym. Nieodpowiednio traktowane podczas wieloetapowego transportu, eksponowane w ciepłych i oświetlonych sklepach bardzo szybko by się popsuły. Wina szeroko dostępne w handlu są dlatego stabilizowane różnymi chemikaliami.  Inaczej nie wytrzymałyby długiej drogi od producenta do konsumenta oraz warunków sklepowych. Dodatkowo więc, dzięki skróceniu do minimum łańcucha dostaw masz zapewnioną oryginalność i najwyższą jakość naszych win, w kontekście właściwości zdrowotnych.

Zapewniamy szybką realizację zamówień: dzisiaj zamawiasz do godz. 12, jutro kurier dostarcza Ci wino na wskazany adres.

Jeśli nie jesteś pewien jakości naszych win zorganizujemy dla Ciebie darmową degustację.

 

Komentarze i pytania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


0