Clicky

Moje wina

Znajdź wino według własnych preferencji:

Wina brakuje w bieżącej ofercie. Czekamy na nową dostawę.
Bezalkoholowe Różowe Musujące Oddbird

55,00 zł

Bezalkoholowe Różowe Musujące Oddbird

Bezalkoholowe, Musujące, Różowe, Półsłodkie

prod_id: 0001

Co wyróżnia to wino?

Wino musujące powstałe z klasycznych odmian szampańskich, Chardonnay i Pinot Noir wyrosłych w słonecznej Langwedocji, pełnym słońca regionie Francji, gdzie inspiracje czerpali najwybitniejsi malarze Impresjonizmu. Wino uwolnione od alkoholu przez szwedzkiego producenta 'Oddbird"

Terroir

Winnice Langwedocji- Roussilion, lekka kamienna glina i wapień, doskonałe terroir dla Chardonnay oraz Pinot Noir.

Polecamy do

Idealne na aperitif podczas powitania prestiżowych gości. Znakomity kompan dań kremistych, łagodnie doprawianych, delikatnych ryb, miękkich serów aromatycznych, kanapek z kawiorem i dań wegańskich.

Bukiet

Aromatycznych jabłek, mandarynki z nutami leśnych jagód

Kolor

Jasnoróżowy, drobnie się perli, wskazując na wysoka jakość

Smak

Słodkich jabłuszek podlanych sokiem z mandarynki i kroplą moszczu jagodowego. Długi posmak zachęca do przełknięcia kanapki z kawiorem

Winogrono

Chardonnay 90% Pinot Noir 10%

Leżakowanie

Najlepiej spożyć niedługo po zakupie dla świeżości i żywotności bąbelków.

Temperatura serwowania

8 - 10°C tak, by szkło z zewnątrz lekko zaparowało.

Pojemność butelki

750 ml. Klasyczna butelka szampańska z grubego, jasnego szkła zamknięta naturalnym korkiem chronionym drucianym koszykiem.

Zawartość alkoholu

0 %Bezalkoholowe Różowe Musujące Oddbird jest znakomitym różowym winem musującym, półsłodkim.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej ekskluzywnej oferty win rzemieślniczych. Poza Bezalkoholowym Różowym Musującym Oddbird oferujemy szereg innych win bezalkoholowych czerwonych, białych i musujących. Każde z tych win cechuje się najwyższą jakością oraz znakomitym terroir, czyli piętnem miejsca położenia winnicy. Dzięki pominięciu pośredników zapewniamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Zapewniamy również w pełni profesjonalne doradztwo w zakresie doceniania win najwyższej jakości. Nasza doświadczona kadra z pewnością pomoże w wyborze najbardziej odpowiednich win na każdą okazję oraz świadomego delektowania się tymi winami. Ponadto nasze wina dzięki temu, że są żywe zawierają wysokie stężenia aktywnych substancji, które wykazują naukowo potwierdzone właściwości zdrowotne.

Staramy się z każdym dniem poszerzać wiedzę na temat win z najwyższej półki. W zdobywaniu tej wiedzy pomagają nam podróże do utrwalonych tradycją regionów winiarskich i wizyty u renomowanych winiarzy w różnych krajach Europy. Prowadzimy studia najnowszej literatury naukowej w dziedzinie winiarstwa. Chętnie dzielimy się zdobytą wiedzą na naszym blogu:

https://lubiewino.com/kategoria/wiedza/

Zachęcamy ponadto do śledzenia aktualności na nowych postach w naszych mediach społecznościowych:

Facebook: https://www.facebook.com/lubiewinocom/

Instagram: @lubiewinocom

Komentarze i pytania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


0