Clicky

Moje wina

Znajdź wino według własnych preferencji:

Bacchus 2021 Die Gute Erde Wonnegauer

103,00 zł

Bacchus 2021 Die Gute Erde Wonnegauer

Białe półsłodkie

prod_id: 1522

Co wyróżnia to wino?

Białe półsłodkie Bacchus 2021 Die Gute Erde Wonnegauer - od lat jedno z najbardziej popularnych win. Wyprodukowane z wyselekcjonowanych winogron dojrzewających w słońcu w okolicach Wonnegau.

Terroir

Niemcy, Hesja Nadreńska.

Polecamy do

Wspaniałe wino do ciast, deserów. Ponadto polecane do delikatnych serów.

Bukiet

Świeżych owoców i kwiatów oraz delikatnie wyczuwalna gałka muszkatołowa.

Kolor

Jasnożółty z zielonkawymi refleksami.

Smak

Przyjemna owocowość z wyrazistą słodyczą i delikatną świeżą kwasowością. Ponadto wino zrównoważone i subtelnie pikantne w finale.

Winogrono

Bacchus 100%

Leżakowanie

Do 5 lat w chłodnej przewiewnej piwnicy o umiarkowanej wilgotności, w pozycji leżącej. Lecz nie zwlekaj z otwarciem. Im młodsze, tym bardziej rześkie i owocowe.

Temperatura serwowania

9 -12 °C

Pojemność butelki

1000 ml

Zawartość alkoholu

11 %Bacchus 2021 Die Gute Erde jest przyjemnym, orzeźwiającym białym winem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej ekskluzywnej oferty win rzemieślniczych. Poza Bacchus 2021 Die Gute Erde oferujemy szereg innych win czerwonych, białych, różowych i musujących. Każde z tych win cechuje się najwyższą jakością oraz znakomitym terroir, czyli piętnem miejsca położenia winnicy. Dzięki pominięciu pośredników zapewniamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Zapewniamy również w pełni profesjonalne doradztwo w zakresie doceniania win najwyższej jakości. Nasza doświadczona kadra z pewnością pomoże w wyborze najbardziej odpowiednich win na każdą okazję oraz świadomego delektowania się tymi winami. Ponadto nasze wina dzięki temu, że są żywe zawierają wysokie stężenia aktywnych substancji, które wykazują naukowo potwierdzone właściwości zdrowotne.

Staramy się z każdym dniem poszerzać wiedzę na temat win z najwyższej półki. W zdobywaniu tej wiedzy pomagają nam podróże do utrwalonych tradycją regionów winiarskich i wizyty u renomowanych winiarzy w różnych krajach Europy. Prowadzimy studia najnowszej literatury naukowej w dziedzinie winiarstwa. Chętnie dzielimy się zdobytą wiedzą na naszym blogu:

https://lubiewino.com/kategoria/wiedza/

Zachęcamy ponadto do śledzenia aktualności na nowych postach w naszych mediach społecznościowych:

Facebook: https://www.facebook.com/lubiewinocom/

Instagram: https://www.instagram.com/lubiewinocom/

LinkedIn:https: https://www.linkedin.com/company/13058094/admin/

Komentarze i pytania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


0