Clicky

Moje wina

Znajdź wino według własnych preferencji:

Wina brakuje w bieżącej ofercie. Czekamy na nową dostawę.
El Burro Blue Label 2018 Celler Pinol

63,00 zł

El Burro Blue Label 2018 Celler Pinol

Czerwone półsłodkie

prod_id: 5088

Co wyróżnia to wino?

El Burro 2018 Blue Label jest ekskluzywnym winem czerwonym, półsłodkim z pojedynczej winnicy. Nigdzie indziej nie znajdziesz tego wina

Winogrono

Garnacha, Syrah, Merlot, Cariniena

Leżakowanie

Do 5 lat

Temperatura serwowania

19 °C

Pojemność butelki

750 ml

Zawartość alkoholu

14%El Burro Blue Label 2018  jest winem czerwonym półsłodkim. Produkcja limitowana. Nigdzie indziej nie znajdziesz tego wina.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej ekskluzywnej oferty win rzemieślniczych. Poza El Burro Blue Label 2018  Celler Pinol oferujemy szereg innych win czerwonych, białych, różowych i musujących. Każde z tych win cechuje się najwyższą jakością oraz znakomitym terroir, czyli piętnem miejsca położenia winnicy. Dzięki pominięciu pośredników zapewniamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Zapewniamy również w pełni profesjonalne doradztwo w zakresie doceniania win najwyższej jakości. Nasza doświadczona kadra z pewnością pomoże w wyborze najbardziej odpowiednich win na każdą okazję oraz świadomego delektowania się tymi winami. Ponadto nasze wina dzięki temu, że są żywe zawierają wysokie stężenia aktywnych substancji, które wykazują naukowo potwierdzone właściwości zdrowotne.

Staramy się z każdym dniem poszerzać wiedzę na temat win z najwyższej półki. W zdobywaniu tej wiedzy pomagają nam podróże do utrwalonych tradycją regionów winiarskich i wizyty u renomowanych winiarzy w różnych krajach Europy. Prowadzimy studia najnowszej literatury naukowej w dziedzinie winiarstwa. Chętnie dzielimy się zdobytą wiedzą na naszym blogu:

https://lubiewino.com/kategoria/wiedza/

Zachęcamy ponadto do śledzenia aktualności na nowych postach w naszych mediach społecznościowych:

Facebook: https://www.facebook.com/lubiewinocom/

Instagram: @lubiewinocom

Komentarze i pytania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


0