Moje wina

Znajdź wino według własnych preferencji:

El Burro – Premium 2017 Celler Pinol

99,00 zł

El Burro – Premium 2017 Celler Pinol

Czerwone półwytrawne

prod_id: 5019

 

Wino czerwone wytrawne El Burro – Premium jest winem najwyższej klasy światowe. El Burro – Premium jest  robione na zamówienie mojej firmy przez renomowanego Winiarza z Katalonii w Hiszpanii, Juanio Pinola. Nigdzie indziej nie znajdziesz tego wina.

 

Co wyróżnia to wino?

El Burro - Premium 2017 to wino ekskluzywnie. Wyprodukowane według najwyższych standardów winiarstwa światowego przez renomowanego Winiarza z Hiszpanii, Juanio Pinola na na zamówienie mojej firmy. Limitowana ilości 1000 butelek w roczniku. Nigdzie indziej na świecie nie znajdziesz tego wina. Znakomita proporcja ceny do jakości.

Terroir

Terra Alta, Katalonia. Prywatna, pojedyncza winnica z krzewami młodymi 10 do 25-letnimi. Właściciel - Rodzina Pinol, od pokoleń produkująca wino.

Polecamy do

Bigosu z mocno ukiszonej kapusty i kawałkami wędzonego boczku, szparagów i serów pleśniowych a także grillowanych mięs, warzyw oraz innych potraw z wyrazistym smakiem i aromatem

Bukiet

śliwek i wiśni w syropie, z nutami słodkich kwiatów bzu i lipy oraz śladem wanilii w finiszu

Kolor

Intensywny rubinowy z fioletowymi refleksami.

Smak

rześki lekko szczypiący na języku słodkiej w pełni dojrzałej na słońcu wiśni z akcentem czerwonej porzeczki i długim posmakiem słodkiego likworu migdałów i rodzynek. Wrażenie elegancji i równowagi.

Winogrono

Garnacha Tinta 60%, Cariniena 15%, Syrah 15%, Merlot 10%

Leżakowanie

Do 25 lat

Temperatura serwowania

18 °C

Pojemność butelki

750 ml. Ciężka, masywna butelka typu bordoskiego z ciemnego szkła zamknięta naturalnym korkiem z logo producenta. Szyjka butelki owinięta srebrną tuleją z cynku.

Zawartość alkoholu

14%

Komentarze i pytania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


0